צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
1700-502-034

צרו איתנו קשר

נייעץ לכם להשיג הלוואה כנגד נכס לכל מטרה

אודות טפירו

'חברת טפירו' מתמחה במתן ייעוץ לקבלת משכנתא חוץ בנקאית והלוואות כנגד נכס קיים. המוניטין הרב שצברה החברה מאפשר לה לבנות ללקוחותיה תוכנית אסטרטגית-פיננסית ליציאה מהמשבר הכלכלי ולפתיחתו של דף חדש.

 

איך אנחנו עושים את זה?

ניסיון, ניסיון ו...קשרים. במהלך שנות פעילותה צברה החברה קשרים רבים המאפשרים לה להציע ייעוץ לקבלת משכנתא או הלוואה מול נכס קיים בתנאים אטרקטיביים. בנוסף, בונה החברה ללקוחותיה תוכנית אסטרטגית שמטרתה בשלב הראשון – ייעוץ והשגת אשראי מהיר אצל הגופים המפוקחים במסגרת השוק החוץ-בנקאי שבמסגרתו אנו מנקים את הנכס מכל חוב ובשלב השני מגישה החברה את הלקוח  לבדיקת זכאות לקבלת משכנתא בנקאית מותאמת לכל לווה. 

 

ערכי החברה:

• מקצועיות ללא פשרות – אנו מנוסים ובעלי קשרים המאפשרים לנו להציע ללקוחותינו את הייעוץ המשתלם ביותר לקבלת משכנתא חוץ בנקאית או הלוואה כנגד נכס קיים.

• שקיפות מוחלטת – מערכת היחסים שלנו עם כל לקוח בנויה על אמון. אנחנו מתחייבים להעניק לו את הייעוץ האפקטיבי והנכון לו ביותר, והוא מצדו מתחייב לסמוך עלינו שנדע להוציא אותו מהבוץ.

• יחס אישי וליווי צמוד – אנחנו דואגים ללוות כל לקוח למן פגישת הייעוץ הראשונה בשיא המשבר ועד ליציאה המוצלחת ממנו בסופו של התהליך שאורך מספר שנים.

 

הזכות שלנו לעזור לכם

התובנה הגדולה שלנו ב'חברת טפירו' היא שאם יש לכם נכס ואתם מרגישים שכל העולם נגדכם, השיקים חוזרים, החשבונות מעוקלים, המשכנתא מהבנק לא מאושרת ונראה לכם שאין יותר סיכוי - תנשמו עמוק ותתקשרו אלינו. אנחנו יודעים להוציא מים מהסלע ובגדול נעשה הכל כדי לאפשר ללקוחותינו להתרומם על הרגליים מחדש. כל עוד יש לכם נכס אנחנו נדע לתת את הייעוץ המשתלם ביותר לקבלת משכנתא חוץ בנקאית או הלוואה מולו.

 

אנו מזמינים אתכם להיעזר בשרותי הייעוץ שלנו ומבטיחים לעזור לכל אחד ואחת מכם לצאת מהמשבר לדרך חדשה, מוצלחת ובריאה יותר מבחינה פיננסית

 

אודות טפירו