צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
1700-502-034

צרו איתנו קשר

נייעץ לכם להשיג הלוואה כנגד נכס לכל מטרה

שוק אפור? לא תודה – הלוואה כנגד דירה

משבר הקורונה של החודשים האחרונים התגנב לחיינו ללא אזהרה ועשה שמות בסדר היום שלנו ובמצבנו הכלכלי. מספר לא מבוטל של ישראלים מוצאים את עצמם עומדים בפני תהום חשוכה של אפס הכנסות בעוד החובות ממשיכים לתפוח. מצב כזה של חוסר אונים הוא בדיוק מה שקורץ למלווים האגרסיביים במדינה – המלווים של השוק האפור.

 

קל להתפתות, קשה להחזיר

העסקים של השוק האפור עוסקים בפעילות חוקית לכאורה: הלוואת כספים לאנשים פרטיים תוך דיווח לרשויות המס. אבל ריבית ההחזר שהם דורשים היא מפלצתית, שיטות גביית החובות שלהם אגרסיביות ואף עברייניות, ובקלות רבה מדי העסקים שלהם מנוצלים לפעילויות בלתי חוקיות כמו העלמת מיסים, הלבנת כספים וכו'.

 

"לי זה לא יקרה"

רוב האנשים שהסתבכו בהלוואות בשוק האפור לא העלו על דעתם שזה יכול לקרות גם להם, עד הרגע שבו זה קרה גם להם. אנחנו הרי אנשים שפויים, יודעים שהפתרון למצוקה כלכלית הוא הלוואה בנקאית, ושאם נתקלנו בסירוב מהבנק עלינו לחפש הלוואה חוץ בנקאית ממקור אמין ומורשה. אבל האמת היא שאנשים שפונים לשוק האפור עושים את זה הרבה פעמים בעיניים פקוחות, ומתוך ייאוש בלבד. מדובר באנשים במצב בעייתי שלא רואים את הדרך החוצה מלבד קבלת הלוואה כנגד דירה משמעותית באופן מידי, ולא משנה מאיזה מקור ובאילו תנאים שערורייתיים. הם מבינים שההחלטה מסוכנת ולא כדאית, אבל חושבים שאין להם ברירה אחרת. אז זהו, יש לכם ברירה אחרת.

 

הלוואה כנגד דירה | טפירו

רוצים לצאת לדרך חדשה? רק עם הייעוץ של טפירו! 

משבר כלכלי מתמשך עלול להצר את הראייה שלנו, לגרום לנו להרגיש שאין פתרון ולהכניס לייאוש עמוק שיכול אפילו להביא לאובדנות. אבל פתרונות המימון קיימים שם בחוץ, אם נצליח לשאוף מספיק אוויר בשביל להסתכל סביבנו לרגע ולחפש אותם. אם גם אתם הגעתם למבוי סתום או שההכנסות שלכם נעצרו בבת אחת בשל המשבר ויש ברשותכם נכס קיים, אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו. 

 

חברת הייעוץ שלנו מנוסה לא רק בחילוץ והצלה מתוך משברים פיננסיים אלא גם בהתוויית דרך יציאה מהמשבר והתחלה של חיים פיננסים חדשים.  אנו נלווה אתכם למן הפגישה הראשונה ועד החיוך שלכם כשתשמעו שאתם יכולים לנשום ולהתחיל חיים חדשים.