צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
1700-502-034

צרו איתנו קשר

נייעץ לכם להשיג הלוואה כנגד נכס לכל מטרה

הלוואה כנגד נכס – משכנתא דרגה שנייה

פתרון בטוח לקבלת מימון היא לקיחת הלוואה כנגד נכס נדל"ני שבבעלותכם – משכנתא. אולם במציאות הישראלית הנוכחית, רוב הסיכויים שהנכס שלכם כבר ממושכן דרך הבנק או דרך מקורות מימון שונים כמו חברה פרטית או חברת אשראי. האם נגמרו לכם האפשרויות? ממש לא.

פנו אלינו ל"חברת טפירו" כדי לשמוע על אפשרויות הלוואה בהערת אזהרה – משכנתא דרגה שנייה

 

משכנתא דרגה ראשונה

כולנו מבינים את ההיגיון שעומד מאחורי הלוואת משכנתא: מאחר ובבעלותך נכס בעל ערך כספי רב, מקורות מימון בנקאיים או חוץ בנקאיים יהיו מוכנים לתת לך הלוואה גדולה יחסית ולקבל את ההחזרים לאורך תקופה ארוכה. הגורם המממן מאמין שתוכל להחזיר את סכום ההלוואה ויודע שבמקרה הכי גרוע – אם לא תהיה מסוגל להחזיר את סכום ההלוואה במלואו – יהיה רשאי למכור את הנכס ולסלק את החוב.

 

משכנתא דרגה שנייה

אם כך, איך אפשר למשכן את אותו נכס פעמיים? מסתבר שאפשר. הלוואה שכזו נחשבת מסוכנת יותר עבור הצד המלווה, אבל היא מתאפשרת במידה והשתכנע שאתה אדם אמין ויציב שיהיה מסוגל להחזיר את ההלוואה בסבירות גבוהה. מאפייני משכנתא דרגה שניה:

• נחשבת "הלוואה לכל מטרה", כלומר לא חייבת לשמש לקניית נכס אלא יכולה למלא שלל צרכים אחרים, כמו סגירת המינוס, מימון חתונה לילדים, ועוד.

• במקרה של אי-החזרת ההלוואה, הכסף ממכירת הנכס ילך קודם כל לכיסוי החוב למלווה המשכנתא הראשונה, ורק לאחר מכן היתרה תלך למלווה המשכנתא השניה.

*על מנת להגן על המלווים ועל קונים פוטנציאלים של הנכס, נהוג לרשום גם משכנתא דרגה שנייה 

 

הלוואה כנגד נכס | טפירו

רישום הערת אזהרה על נכס נדל"ני

אצלנו בטפירו ניתן גם להשיג הלוואות לכל מטרה ברישום של הערת אזהרה בלבד, ללא צורך בקבלת אישור מהגורם הממשכן בדרגה ראשונה או שנייה.

 

אם אתם זקוקים למשכנתא נוספת מדרגה שניה או בהעברת אזהרה על הנכס שלכם, צרו איתנו קשר וביחד נבנה את תוכנית ההלוואות הנכונה ביותר עבורכם.