צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
1700-502-034

צרו איתנו קשר

נייעץ לכם להשיג הלוואה כנגד נכס לכל מטרה

הלוואה כנגד נכס קיים

משקיעים רבים שמנסים להרחיב את הנכסים שלהם או להיחלץ מחובות קודמים, פונים להשקעה בנכסי נדל"ן. אמנם אפשרי לקבל כיום הלוואה לכל סוגי הנכסים כולל הלוואה כנגד נכס קיים, אבל חשוב להבין כי קיימים בשוק סוגים שונים של נכסי נדל"ן וכי פתרונות המימון עבורם מגוונים בהתאם. 

לכן אנחנו ב'חברת טפירו' יצרנו עבורכם מדריך קצר, ובו ריכזנו אפשרויות הלוואה לכל סוגי הנכסים העיקריים בשוק. התקווה שלנו היא שתבינו איזו הלוואה אתם רוצים – או מסוגלים – לקבל עבור הנכס עוד לפני שתתחייבו לפתרון המימון. 

 

נכס למגורים

כאשר מדברים על קניית נכס, רוב האנשים חושבים מיד על נכס למגורים: בית פרטי או דירה. מימון של נכס כזה בדרך כלל אפשרי בעזרת הלוואת משכנתא רגילה, דרך הבנק או בנק למשכנתאות. במקרים מסוימים ההלוואה לא תתאפשר ממקורות בנקאיים, למשל במקרה של שיקים חוזרים, אשראי בעייתי ושעוד. במקרה זה ניתן לפנות למקורות חוץ בנקאיים על מנת לקבל משכנתא בתנאים מאימים.

 

נכס מניב – קווים לדמותו

כל מבנה בבעלותכם שאינכם מתכוונים להשתמש בו בעצמכם למגורים או לעבודה. 

• דירות להשקעה: בנייני מגורים, דירות או בתים פרטיים שנועדו למגורים של שוכרים תמורת דמי שכירות.

• משרדים להשקעה: בניין משרדי, סטודיו או חלל עבודה שנועדו להשכרה לבעל מקצוע כלשהו. מתאים בדרך כלל לבעלי מקצועות חופשיים.

• סוגים שונים של מבנים שיכולים לשמש גם הם כנכנסים מניבים, כגון חנויות להשקה, שטחים מסחריים, מתחמי ייצור ועוד.

 

הלוואה כנגד נכס קיים | טפירו

הלוואה לכל סוגי הנכסים מול נכס קיים

אנו ב'טפירו' מתמחים בייעוץ לקבל הלוואות מול נכסים מכל הסוגים. היועצים המומחים שלנו בעלי ניסיון של שנים בבניית אסטרטגיית יציאה ממשבר עבור לקוחותינו בהתאם לצרכים ולמטרות הייחודיים שניצבים בפניהם. ביחד נמצא את פתרון המימון המתאים לכם לאחר פשיטת רגל, כינוס נכסים או כל בעיית מימון שעומדת ביניכם לבין ההצלחה הכלכלית שלכם.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום להתייעצות המשתלמת והאמינה ביותר בשוק בנושאי הלוואות מול נכס קיים עבור נכס למגורים, להשקעה או כל סוג אחר.