צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
1700-502-034

צרו איתנו קשר

נייעץ לכם להשיג הלוואה כנגד נכס לכל מטרה

הלוואה כנגד שיעבוד נכס

כל מי שאיתרע מזלו אי פעם להיכנס למינוס בבנק יודע שמדובר בכדור שלג שתופח עוד ועוד, וקשה מאוד לבלום אותו. בשביל זה "חברת טפירו" עוזרת לבנות עבורכם אסטרטגיית יציאה ממשבר כנגד נכס קיים והלוואה כנגד שיעבוד נכס. כך נבלום את כדור השלג ונעזור לכם לנשום סוף סוף לרווחה.

 

למי אין משברים בחיים?

אהרון, עורך דין בן 46 מראשון לציון, אוהב להיות מוכן מראש. ברור לו שהחיים אינם צפויים ואי אפשר לדעת מאיפה תבוא המכה הבאה. בדיוק בגלל זה אהב לשמור על ענייניו הכספיים מסודרים וסולידיים, הקפיד לחסוך ולהשקיע, ואף לפזר את השקעותיו בין קרנות השקעה לקניית דירה באזור מבוקש בעיר. ועדיין, הוא נתפס לחלוטין לא מוכן כשהמשבר הופיע מכיוון לא צפוי לחלוטין: יום אחד אשתו הודיעה שהיא עוזבת ולוקחת איתה את הילדים.

 

חובות כספיים: בור שאין לו תחתית

הליך הגירושין של אהרון מאשתו היה ארוך וכואב, ובסופו הסתגר בבית חודשים ארוכים, התבודד והתקשה לתפקד בעבודה. הוא חשב שהחלק הקשה יהיה להתגבר על המשבר הנפשי, אבל כשחזר סוף סוף לתפקד גילה לאיזו תהום כלכלית הוא נפל. הליך הגירושין היקר השאיר אותו בחובות עמוקים, החסכונות אזלו, צ'קים התחילו לחזור. הנכס היחיד שנותן לו היה הדירה שקנה בעיר, אבל גם אותו עיקל הבנק. בלעדיו, לא נשאר לו מה למכור או להציע כערובה להלוואה.

נראה שככל שמצבו של אהרון נהיה גרוע יותר, כך הבנק סירב יותר לעזור לו, וכל הדלתות נטרקו בפניו בזו אחר זו.

 

הלוואה כנגד שיעבוד נכס | טפירו

איך מטפסים החוצה מהבור

הסיפור של אהרון איננו יוצא דופן כלל. חובות כספיים הם מדרון חלקלק, ולעתים משבר אחד פתאומי יכול להפיל אנשים למרות רשתות הביטחון שחשבו שבנו לעצמם. אנחנו ב"טפירו" מזמינים אתכם לפנות אלינו לשיחת ייעוץ ולספר לנו את סיפורכם. בעזרת צוות היועצים המומחים שלנו נוכל לבנות עבורכם מפת דרכים ליציאה מהתהום הכלכלית אליה נפלתם, כדי שתוכלו לחזור לחיות בכבוד ולשגשג כלכלית.