צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
1700-502-034

צרו איתנו קשר

נייעץ לכם להשיג הלוואה כנגד נכס לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה כנגד נכס קיים היא פיתרון גמיש ומועיל לרבים שחושבים שמיצו כבר את כל האפשרויות. היא מאפשרת לכם להשיג את המימון שאתם זקוקים לו כדי לצאת מחובות שתקפו אתכם במפתיע, או לממן הוצאה גדולה יחסית שאתם זקוקים לה בטווח הקרוב, כמו קנית רכב, תכנון חתונה לילדים, או כל צורך בוער אחר.

אם יש ברשותכם נכס, צרו איתנו קשר כבר היום על מנת לשמוע על אפשרויות ההלוואה המתאימות ביותר עבורכם.

 

התמודדות עם משבר כלכלי

נדב (שם בדוי) הגיע אלינו לפגישת יעוץ כשהוא מיואש ולא רואה את האור בקצה המנהרה. בצעירותו, נדב הקים עסק קטן במרכז הארץ לאיתור וביטוח רכבים. אחרי שנים של עבודה קשה העסק התרומם, פתח משרד שני ושכר צוות עובדים. ברבות השנים גם התחתן עם אהובתו מתקופת הצבא, והשניים קנו ביחד בית פרטי במושב מקסים בצפון. כשהתחילו להרחיב את המשפחה והגיעו הילדים, ההוצאות תפחו משמעותית. אבל נדב לא נבהל, הוציא משכנתא על הבית והמשיך כרגיל. 

הכל התנהל על מי מנוחות במשך עשר שנים טובות, אבל בסופו של דבר הקשיים התחילו להיערם:

• העסק איבד מומנטום, נדב נאלץ לפטר את העובדים ולהכריז על פשיטת רגל.

• בכל יום קיבל עוד ועוד טלפונים מהבנק. הוא התחיל להתמודד עם צ'קים חוזרים, איחר בתשלומי המשכנתא והבנק עיקל את הבית המקסים בצפון.

• גם היחסים המשפחתיים סבלו מהמשבר, והשניים נאלצו להיפרד בגירושים יקרים. נדב מצא את עצמו מתקשה לעמוד בתשלומי המזונות.

 

הלוואה לכל מטרה | טפירו

"חברת טפירו": יעוץ אסטרטגי פיננסי

אחרי פגישה ראשונית ארוכה עם נדב, הצלחנו לפרוש לפנינו את שלל הקשיים הכלכליים שלו, אבל גם את העוגנים שבעזרתם יוכל לצאת מהמשבר. הבית שבבעלותו, למרבה המזל, דווקא עלה בערכו. אמנם הנכס היה משועבד אצל הבנק, אבל אצלנו ב'טפירו' יכולים לבנות אסטרטגיית יציאה מתאימה ולייעץ לכם כיצד ניתן להשיג הלוואה לכל מטרת קנייה של נכס, סגירת חוב קודם, ועוד. זכרו שאף משבר הוא לא גדול מדי בשביל לצאת ממנו ולשגשג.

אם גם אתם זקוקים לייעוץ אסטרטגי ופיננסי מקצועי לקבלת הלוואה כדי לצאת ממשבר, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולהגיע לפגישת יעוץ ראשונית.