צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
1700-502-034

צרו איתנו קשר

נייעץ לכם להשיג הלוואה כנגד נכס לכל מטרה

הלוואות גישור חוץ בנקאיות

אולי גם אתם שמעתם את המונח "הלוואת גישור" משוטט לו בין יועצים פיננסים שונים, אבל לא הבנתם מעולם למה בדיוק הכוונה ומה ההבדל בין הלוואה שכזו לבין כל הלוואה אחרת. אצלנו ב'טפירו' מתמחים בהלוואת גישור חוץ בנקאית ולכן חשוב לנו שתבינו איפה אתם עומדים ומהן האופציות העומדות בפניכם לכל אורך הדרך.

 

קודם כל, קצת סדר

הלוואת גישור היא הלוואה שניתנת לזמן קצר, בדרך כלל שנה עד 3 שנים. כשמה כן היא – נועדה לשמש גשר שיעזור לכם לעבור בבטחה תקופה קצרה ומוגדרת מראש של תזרים מזומנים נמוך, כשבסופה צפויה הכנסה משמעותית שתעזור להחזיר את ההלוואה. 

ישנם סוגים שונים של הלוואות: כגון הלוואת בולט שתדרוש מכם לשלם בתקופת ההלוואה את הריבית בלבד, ורק בסוף התקופה את הסכום עצמו. סוגים שכיחים פחות, אבל אפשריים גם הם, יכולים לאפשר לכם להחזיר גם את הריבית רק בסוף תקופת ההלוואה. או להחזיר את הסכום כולו בתשלומים, אבל רק אחרי "תקופת חסד" שתוגדר מראש או מסלול שבו מנקים מראש את הריבית ובתום תקופת ההלוואה מחזירים את הקרן והריבית.

 

טפירו – מתמחים בייעוץ להשגת הלוואות גישור מול נכס קיים:

אנשים פרטיים, עצמאיים וחברות יכולים לפנות לפתרון זה מסיבות שונות.

• רווחים שצפויים להיכנס ממכירת נכס נדל"ן כלשהו, אבל אין אליהם גישה עדיין – למשל אם חיפושי הקונה מתארכים, או אם הנכס נמצא כרגע תחת עיקול.

• אנשים רבים מסוגלים לרכוש דירה חדשה רק בעזרת הרווחים ממכירת הנכס שבידיהם כרגע, אבל השוק לא מאפשר לחכות למכירת הנכס הקודם לפני שיחתמו על מקום חדש.

• לאחר פשיטות רגל, כינוס נכסים, שיקים חוזרים, משכנתאות חוזרות, דו"ח אשראי בעייתי ועוד.

 

הלוואות גישור חוץ בנקאיות | טפירו

בחירת הלוואה בצורה אחראית

הלוואה יכולה להיראות לאנשים רבים כמו הזדמנות נוצצת וקלה. לאחרים היא נראית מאיימת ומסוכנת. שתי האפשרויות יכולות להיות נכונות, בתלות בחברה שדרכה מוציאים את ההלוואה. אצלנו ב'טפירו', אחרי שנים רבות של ניסיון בבניית אסטרטגיית יציאה ממשבר עבור לקוחותינו, לרבות פתרונות מימון יצירתיים וליווי צמוד ואישי לאורך כל התהליך, חשוב לנו לתת ללקוח את תחושת הביטחון שהוא זקוק לה בלקיחת הצעד הגדול הזה. 

 

לייעוץ המקצועי והאמין ביותר בנוגע להלוואת גישור מול נכס קיים, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום.