צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו

צרו איתנו קשר

נייעץ לכם להשיג הלוואה כנגד נכס לכל מטרה

משבר הקורונה: גם זה יעבור

כשמשבר הקורונה עוד היה בעיצומו, קל היה להרגיש שהוא נמצא בכל מקום ויישאר איתנו לנצח. רבים יטענו – ובצדק מסוים – שגם בסיום הסגר לא יסתיים המשבר. ועדיין, ככל שהסגר הולך ומתרופף, קל יותר לזכור שהעולם יהיה כאן גם אחריו. זה הזמן לעסוק בשאלה האמיתית: איך שורדים ומתאוששים כלכלית?

בעלי עסקים ועצמאיים ספגו מכה קשה במשבר האחרון, במיוחד בענפים הפגיעים במיוחד במקרה זה: מקומות בילוי, מסעדות, וחברות תיירות ונסיעות. לא קשה לחזות שייקח זמן לשוק להתאושש מהמכה הזו. ועדיין, יש מה לעשות.

 

עסקים קטנים – כך תתמודדו עם המשבר

• התמודדות ראשונית: להיכנס ל-"מצב מגננה". להתאים עצמכם לחיים בתקופה הזו, החל מפתרונות עבודה מרחוק, ועד קיצוץ משכורות. אם בחרתם בצעד הקשה הזה, כדאי לשמור על שקיפות גבוהה עם העובדים, הלקוחות והספקים כדי למזער את הנזק ללכידות החברה ולאמון.

• השלב הבא רלוונטי לתקופה הקרובה של יציאה מחוקי הסגר הנוקשים: להתרגל ל-"נורמלי החדש". כדאי לשקול להמשיך לעבוד מרחוק באופן מלא או חלקי. הדבר יאפשר לכם לחסוך בעלויות המשרד, וגם להתגונן מפני גל שני אם יתרחש.

• עברו ממגננה להתקפה. חפשו איפה אפשר לנצל לטובה את מצב המשק הנוכחי או לפחות למזער נזקים: לשכור עובדים איכותיים שנפלטו ממקום העבודה שלהם, להגדיל נתח שוק שהתפנה, או לשתף פעולה עם חברות אחרות.

 

חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת | טפירו

התמודדות האנשים הפרטיים

עצמאיים ובעלי עסקים קטנים שמוצאים עצמם מול פער ממושך בתזרים המזומנים נמצאים במצב בעייתי בהחלט. הטעות שאסור ליפול אליה היא פניה לגורמים מפוקפקים בשוק האפור. גם אם קיבלתם סירוב לבקשת הלוואה בנקאית, זכרו שיש אלטרנטיבות הלוואה חוץ בנקאית לגיטימיות ומשתלמות.

 

חברת טפירו – ייעוץ פיננסי מקצועי

במידה ובגלל משבר הקורונה נפגעתם כלכלית, ויש ברשותכם נכס קיים, רגע לפני שאתם נכנסים לסחרור שיהיה קשה מאוד לצאת ממנו, אנו מזמינים אתכם לקבלת ייעוץ פיננסי אסטרטגי בעזרתו גם נעזור לכם לצאת מהמשבר הקיים וגם נעזור לכם להתנהל פיננסית נכון יותר בעתיד. פנו אלינו עוד היום לפגישת ייעוץ ללא עלות, ומשם נוביל אתכם בבטחה לחוף מבטחים.