צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
1700-502-034

צרו איתנו קשר

נייעץ לכם להשיג הלוואה כנגד נכס לכל מטרה

משכנתא חוץ בנקאית

החיים בימינו יכולים להיות הפכפכים ובלתי צפויים. לפעמים אתם למעלה והכל מסתדר לכם מצוין, ולפעמים צרות באות בצרורות. גם בתחום הכספי, לפעמים בעל עסק או איש משפחה יכול להיכנס למשבר ולהרגיש שהוא לא יכול לראות את הסוף. במיוחד כאשר הוא פונה לבנק כדי להוציא הלוואה, אבל הבנק נותן בו מבט אחד ומחליט שלא לאשר אותה.

אתם ממש לא לבד! זהו מצבן של משפחות רבות בארץ, אבל סירוב הלוואה בבנק זה בהחלט לא סוף הסיפור - אנו ב'חברת טפירו' נייעץ לכם איך להשיג את המשכנתא המתאימה לכם ביותר. 

 

3 יתרונות של משכנתא חוץ בנקאית:

1. אנו לא מענישים את הלקוחות - בניגוד למדיניות הנוקשה הנהוגה אצל הבנקים – דווקא גופים פרטיים לא מענישים את הלקוחות על הבעיות הפיננסיות שנתקלו בהן בעבר. אנו מסוגלים להתאים משכנתא חוץ בנקאית כדאית גם ללווים שסורבו על ידי הבנקים למשכנתאות מסיבות שונות: היסטורית אשראי בעייתית, צ'קים שנכתבו וחזרו, החזרי הלוואות שהתעכבו, הכנסה נמוכה וכן הלאה.

2. אנו הרבה יותר גמישים - לחברות פרטיות –  אנחנו לא הגוף המממן אלא הגוף שיודע להשיג את המשכנתא/הלוואה מהגופים השונים - יש הרבה יותר גמישות מאשר הבנקים מבחינת התנאים שהן מסוגלות להציע, כמו משכנתא משתלמת במיוחד במימון גבוה. יועץ משכנתא עם חשיבה מחוץ לקופסא יכול לתפור עבור הלקוח שלו בדיוק את התנאים הכדאיים ביותר עבורו.

3. הלוואת השלמה - משכנתא חוץ בנקאית לא חייבת לעמוד לבדה, אלא יכולה לשמש גם כהלוואת השלמה. כך היא משרתת היטב גם את מי שקיבל מהבנק משכנתא בסכום נמוך מדי, שאינו מכסה את מלוא ההוצאות שלו.

 

משכנתא חוץ בנקאית | טפירו

טפירו – ההשקעה המשתלמת ביותר עבורכם

משכנתא היא כנראה ההלוואה הגדולה ביותר, המורכבת והארוכה ביותר שתיקחו בחייכם. אבל עם קצת הכנה ומחקר מקדים, היא גם יכולה להיות ההשקעה המשתלמת ביותר ולעשות את כל ההבדל במצבכם הכלכלי. לכן חשוב מאוד לוודא שאתם מקבלים ייעוץ אצל חברה שאתם יכולים לסמוך עליה. אצלנו תוכלו למצוא לא רק ניסיון ומקצועיות, אלא גם תשומת לב לפרטים, והבנה שהמפתח להשקעה נכונה הוא הכרה של מצבו האישי של הלקוח והתאמה מדויקת לצרכיו.

אנו, בצוות של 'טפירו' נמצאים כאן בשבילכם ואתכם על מנת לממש ולהגשים את החלום שלכם – בעזרתנו זה יהיה אפשרי.