צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
1700-502-034

צרו איתנו קשר

נייעץ לכם להשיג הלוואה כנגד נכס לכל מטרה

משכנתא למסורבי בנק

סירוב משכנתא מהבנק נראה כמו מכשול משמעותי שעומד בפני כל מי ששואף לשפר את מצבו הכלכלי או מנסה להתאושש לאחר משבר כלכלי קשה. אבל אסטרטגיה נכונה ליציאה ממשבר יכולה להביא גם אותך למצב שבו תוכל להוציא משכנתא בנקאית על הנכס שלך, ואפילו מהר יותר מכפי שאתה מדמיין.

אנו ב"חברת טפירו" ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת על משכנתא בנקאית ועל כל הדרכים לקבל אותה.

 

משכנתא: חשוב לדעת

משכנתא היא ההלוואה הגדולה ביותר שרוב האנשים ייקחו בחייהם. חשוב לדעת איך ואצל מי מקבלים זכאות למשכנתא, ולוודא שאתם מעורים בכל הפרטים והתנאים. החוב ישולם בתשלום חודשי לאורך תקופה ארוכה במיוחד, לרוב בין 15 ל-30 שנה. כלומר מדובר בהתחייבות לטווח ארוך וכדאי להיות בטוחים שאתם עושים אותה בצורה נכונה.

 

סירוב לקבלת משכנתא בנקאית

עובדה עצובה היא, שהרבה פעמים דווקא האנשים שזקוקים למשכנתא יותר מכולם הם אלה שהבנק מסרב להלוות להם. הבנק יערוך בדיקה יסודית לגבי מצבכם הכלכלי, רמת ההכנסה שלכם, וכן הלאה. הוא עלול לפסול אתכם על בסיס קשיים ומשברים שספגתם בעבר: 

• אם ההכנסה שלכם נמוכה יחסית.

• אם יש לכם היסטוריית אשראי בעייתית.

• אם יימצאו אצלכם הוראות קבע שלא כובדו.

• אם פיגרתם בעבר בתשלום החזרי הלוואות ומשכנתאות.

• אם יש לכם היסטוריה של חריגות ממסגרת האשראי באופן תדיר או כרוני.

 

משכנתא למסורבי בנק | טפירו

לאן ממשיכים מכאן?

אנו ב'טפירו' מתמחים בבניית אסטרטגיית יציאה ממשבר של משכנתא למסורבי בנק. בעזרת ניסיון מקצועי של שנים ארוכות, נוכל להבין בדיוק את כל פרטי המצב שאליו נקלעתם ולקשר אתכם לפתרונות המימון הנכונים עבורכם כנגד נכס קיים. בעבודתנו מצאנו שבמקרים רבים, אחרי עבודה ראשונית של יציאה ממשבר ניתן להביא גם אנשים עם היסטוריה פיננסית בעייתית למצב שבו הם מצליחים לקבל זכאות למשכנתא בבנק יחד עם סגירת כל החובות. איך אנחנו עושים את זה? באמצעות שנים רבות של ניסיון, קשרים, מקצועיות ושקיפות מול הלקוחות.

לקבל הייעוץ המקצועי והנכון ביותר עבורכם לקבלת הלוואה מול נכס, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום – יחד נצא מהמשבר וניתן לכם תקווה!